г. Киев, ул. Льва Толстого, 9а

Выберите раздел

Блог

Векторный лифтинг средней и нижней трети лица с помощью NEAUVIA ORGANIC STIMULATE
14 Мар 2018
Post image
Векторный лифтинг – одна из наиболее эффективных процедурэстетической коррекции старения нижней и средней трети лица. Такая процедура позволяет добиться выраженной подтяжки тканей, значительно уплотнить кожу, повысить её тонус иэластичность. Как результат улучшаются контуры лица, разглаживаются мелкие морщины, а заломы и глубокие морщины становятся менее выраженными. Используя традиционно для этих целей препараты на основе гиалуроновой кислоты, мы не всегда получаем желаемые результаты. Будучи прекрасным волюмайзером, ретикулированная ГК обладает недостаточными стимулирующими свойствами. Специалисты компании MATEX LAB (Швейцария) предложили уникальное решение этой проблемы, соединив в одном препарате волюмизирующий эффект гиалуроновой кислоты и мощные стимулирующие свойства гидроксиапатита кальция.
Використання нового полімеру для збільшення об’єму та відновлення великих статевих губ
14 Мар 2018
Останнє десятиріччя все більшої популярності набуває естетична хірургія зовнішніх жіночих статевих органів і найчастіше виконується операція із зменшення малих статевих губів (лабіопластика). З віком зовнішні жіночі статеві органи починають втрачати еластичність та об’єм, але поки що проведено дуже мало досліджень, присвячених технікам збільшення об’єму великих статевих губ. Ще менше досліджень вивчали ефективність та безпечність збільшення об’єму великих статевих губ ін’єкціями гіалуронової кислоти (ГК). В даному дослідженні оцінюється ефективність та безпека збільшення об’єму великих статевих губ ін’єкціями філера на основі гіалуронової кислоти. Автори виконали ретроспективний аналіз 37 пацієнток з гіпотрофією великих статевих губ, які лікувались ін’єкціями дермального пегильованого філера з ГК 28 мг/мл (Neauvia® Intense Rose, Matex Lab, Швейцарія) за період з травня 2015 по липень 2016 рр. Загальна оцінка естетики зовнішніх статевих органів та клінічних даних виконувалась за допомогою ВАШ (візуально-аналогова шкала) ad hoc (лат., - спеціально для даного випадку). Реєструвались ускладнення та небажані побічні дії. Загалом 37 жінок з гіпотрофією великих статевих губ отримали лікування дермальним філером з ГК 28 мг/мл. Оцінки як лікарів, так і самих пацієнток показали значуще клінічне покращення. Мали місце лише слабкі ускладнення та небажані побічні дії. Новий ГК гідрогель з перехресними зв’язками забезпечував значне омолодження та достовірне клінічне покращення вже після однієї простої амбулаторної процедури. Лікування інфільтрацією філера на основі ГК є відтворюваною процедурою зворотного перебігу, що практично не викликає ускладнень.
In vitro оцінка неоколагенезу після обробки філером Neauvia Stimulate
06 Фев 2018
Post image
Neauvia Stimulate® - це біологічно сумісний ін’єкційний філер на основі гіалуронової кислоти (ГК) (26 мг/мл), зшитою з ПЕГ та 1% гідрокиапатиту кальція (КаГА), призначений для реконструкції м’яких тканин обличчя із наданням тканинам додаткового об’єму за рахунок неоколагенезу, що покращує якість шкіри. Завданням представленого дослідження була оцінка можливих змін синтезу колагену після обробки досліджуваним продуктом (партія 160517-26-1/2 PEG) людських фібробластів в умовах in vitro. Незважаючи на in vitro умови, запропонована експериментальна модель надавала корисну інформацію, що дозволяла передбачити можливу активність досліджуваного продукту при in vivo застосуванні у майбутньому. Людські фібробласти (клітини PEU) протягом 24 годин оброблялись збільшуваними концентраціями досліджуваного продукту і порівнювались з контролем (необроблені клітини). Модуляція синтезу колагену оцінювалась за допомогою спеціального колориметричного набору (Sircol, Soluble Collagen Assay Kit). Мало місце статистично значуще зростання виробництва колагену на 37.62% і 97.39% після обробки досліджуваним продуктом у концентрації відповідно 1.25 мг/мл та 2.5 мг/мл (* значення p <0.05 і ** значення p <0.01) відносно контролю (необроблені клітини). У висновку зазначено, що гідрогель гіалуронової кислоти 26 мг/мл зшитий з ПЕГ та низькою концентрацією гідроксиапатиту кальцію (1%) забезпечує статистично значуще підсилення неоколагенезу.