Реабілітація стресової шкіри

18 Май 2022

23 травня, початок о 12:00 👩‍⚕️ Спікер: Титова Олеся-лікар дерматолог. дерматоонколог, тренер компанії Estetic-Service, спеціаліст з ін’єкійних, аппаратних та доглядових процедур. Поговоримо про: * вплив стресу на стан шкіри, * типи стресової шкіри, * хронічні захворювання шкіри та погіршення стану пацієнта, * те, як допомогти пацієнту online чи «галерея в телефоні дерматолога», * протоколи для […]

Содержание

Single post image

23 травня, початок о 12:00
👩‍⚕️ Спікер: Титова Олеся-лікар дерматолог. дерматоонколог, тренер компанії Estetic-Service, спеціаліст з ін’єкійних, аппаратних та доглядових процедур.

Поговоримо про:
* вплив стресу на стан шкіри,
* типи стресової шкіри,
* хронічні захворювання шкіри та погіршення стану пацієнта,
* те, як допомогти пацієнту online чи «галерея в телефоні дерматолога»,
* протоколи для реабілітації шкіри пацієнта,
* домашній догляд і як змінився вибір продуктів під час війни.

Рекомендуем прочесть
Обзоры 06 Фев 2018 Коррекция периорбитальной зоны. Neauvia Intense Flux
Процесс старения лица сопровождается значительной потерей объема именно в средней трети лица. Становятся более выраженными носослезная и щечноскуловая (пальпебромалярная) борозды, проходящие от внутреннего угла глаза и простирающиеся латерально вниз. Самые частые жалобы таких пациентов на «усталое лицо или взгляд», “темные круги под глазами”.  
Читать полностью
Новости 06 Фев 2018 In vitro оцінка неоколагенезу після обробки філером Neauvia Stimulate
Neauvia Stimulate® - це біологічно сумісний ін’єкційний філер на основі гіалуронової кислоти (ГК) (26 мг/мл), зшитою з ПЕГ та 1% гідрокиапатиту кальція (КаГА), призначений для реконструкції м’яких тканин обличчя із наданням тканинам додаткового об’єму за рахунок неоколагенезу, що покращує якість шкіри. Завданням представленого дослідження була оцінка можливих змін синтезу колагену після обробки досліджуваним продуктом (партія 160517-26-1/2 PEG) людських фібробластів в умовах in vitro. Незважаючи на in vitro умови, запропонована експериментальна модель надавала корисну інформацію, що дозволяла передбачити можливу активність досліджуваного продукту при in vivo застосуванні у майбутньому. Людські фібробласти (клітини PEU) протягом 24 годин оброблялись збільшуваними концентраціями досліджуваного продукту і порівнювались з контролем (необроблені клітини). Модуляція синтезу колагену оцінювалась за допомогою спеціального колориметричного набору (Sircol, Soluble Collagen Assay Kit). Мало місце статистично значуще зростання виробництва колагену на 37.62% і 97.39% після обробки досліджуваним продуктом у концентрації відповідно 1.25 мг/мл та 2.5 мг/мл (* значення p <0.05 і ** значення p <0.01) відносно контролю (необроблені клітини). У висновку зазначено, що гідрогель гіалуронової кислоти 26 мг/мл зшитий з ПЕГ та низькою концентрацією гідроксиапатиту кальцію (1%) забезпечує статистично значуще підсилення неоколагенезу.
Читать полностью

Вы читаете статьи?